Prezentující firmy 2019

ERA, a.s. 

ERA je v čele technologií pro sledování a rozpoznávání cílů na multistatickém principu. Vyvíjí a vyrábí nezbytné systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely.

I proto je nám velkou ctí a radostí, že budeme moci tuto firmu přivítat na Trendy Leaders Summit 21.11.2019 v Hradci Králové, kde se představí a pohovoří o nových technologií, které na trh uvádějí.
Více o účasti na www.Trendy-Leaders.cz

Těšíme se na její prezentaci protože ERA je totiž moderní, respektovaná, inspirativní a technologicky inovativní společnost. Navazuje na to nejlepší z dědictví pardubické společnosti Tesla, její systémy zúročují půlstoletí vývoje originální české technologie.

 

Tato společnost vyvinula unikátní pasivní sledovací systém VERA-NG pro sledování a identifikaci cílů ve vzduchu, na zemi i na moři, využitelný pro protivzdušnou obranu moderní elektronický boj.
Jejím záměrem je i v budoucnu uvádět na trh nové technologie, které budou schopny čelit současným výzvám.

CAPEXUS

Capexus přináší požitek z interiéru. Od návrhu po realizaci, už více než osm let firma Capexus tvoří pracovní prostředí tak, aby se v něm zaměstnanci cítili dobře a těšili se do něj.

 

Mezi klienty firmy Capexus se řadí jak velké korporace, tak mladé dynamické startupy, a všechny spojuje jedno – chtějí, aby jejich zaměstnanci byli v práci rádi. Capexus nabízí architekturu, realizaci, projektové řízení a expertizu v oblasti pracovního prostředí, a to v Praze a Bratislavě.

 

Celkem řady firmy Capexus čítají 70 specialistů. Díky inovativním a sofistikovaným řešením kanceláří pomáhá Capexus firmám růst.

ADMITAD

Admitad je globální síť partnerských programů Cost-per-Action, která spojuje tisíce nejuznávanějších značek

a stovky tisíc vydavatelů po celém světě. Admitad byl založen v Německu v roce 2009 Alexanderem Bachmannem a dnes se skládá ze 7 kanceláří po celém světě a 400+ zaměstnanců hovoří plynně ve více než 15 jazycích.

Rozsáhlé zkušenosti společnosti Admitad  v affiliate marketingu zajišťují specializované služby, strategický náhled do odvětví, bezpečnost a růst, který se naši klienti snaží dosáhnout a očekávat.


Takoví inzerenti jako AliExpress, GearBest, Qatar Airways,  YOOX, SHOPBOP, Papa John´s, Delivery Club a další svěřují Admitadovi údržbu jejich přidružených programů.

Z ohledu na dlouholetá zkušeností Admitad rád podporuje mladé publishery, které mají zájem o růst a osobní rozvoj.

Seznamení s námi otevírá nové možnosti vydělávní kdekolik, jakkolik a kolikkoliv. A na Summitu rádá o tom s vámi popovídá.