FIREMNÍ PŘÍBĚH A TRENDY V  BYZNYSE S NÁMI V ROCE 2019 SDÍLELI.

ERA, a.s. 

ERA je v čele technologií pro sledování a rozpoznávání cílů na multistatickém principu. Vyvíjí a vyrábí nezbytné systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely.

I proto je nám velkou ctí a radostí, že budeme moci tuto firmu přivítat na Trendy Leaders Summit 21.11.2019 v Hradci Králové, kde se představí a pohovoří o nových technologií, které na trh uvádějí.
Více o účasti na www.Trendy-Leaders.cz

Těšíme se na její prezentaci protože ERA je totiž moderní, respektovaná, inspirativní a technologicky inovativní společnost. Navazuje na to nejlepší z dědictví pardubické společnosti Tesla, její systémy zúročují půlstoletí vývoje originální české technologie.

 

Tato společnost vyvinula unikátní pasivní sledovací systém VERA-NG pro sledování a identifikaci cílů ve vzduchu, na zemi i na moři, využitelný pro protivzdušnou obranu moderní elektronický boj.
Jejím záměrem je i v budoucnu uvádět na trh nové technologie, které budou schopny čelit současným výzvám.

CAPEXUS

Capexus přináší požitek z interiéru. Od návrhu po realizaci, už více než osm let firma Capexus tvoří pracovní prostředí tak, aby se v něm zaměstnanci cítili dobře a těšili se do něj.

 

Mezi klienty firmy Capexus se řadí jak velké korporace, tak mladé dynamické startupy, a všechny spojuje jedno – chtějí, aby jejich zaměstnanci byli v práci rádi. Capexus nabízí architekturu, realizaci, projektové řízení a expertizu v oblasti pracovního prostředí, a to v Praze a Bratislavě.

 

Celkem řady firmy Capexus čítají 70 specialistů. Díky inovativním a sofistikovaným řešením kanceláří pomáhá Capexus firmám růst.

ADMITAD

Admitad je globální síť partnerských programů Cost-per-Action, která spojuje tisíce nejuznávanějších značek

a stovky tisíc vydavatelů po celém světě. Admitad byl založen v Německu v roce 2009 Alexanderem Bachmannem a dnes se skládá ze 7 kanceláří po celém světě a 400+ zaměstnanců hovoří plynně ve více než 15 jazycích.

Rozsáhlé zkušenosti společnosti Admitad  v affiliate marketingu zajišťují specializované služby, strategický náhled do odvětví, bezpečnost a růst, který se naši klienti snaží dosáhnout a očekávat.


Takoví inzerenti jako AliExpress, GearBest, Qatar Airways,  YOOX, SHOPBOP, Papa John´s, Delivery Club a další svěřují Admitadovi údržbu jejich přidružených programů.

Z ohledu na dlouholetá zkušeností Admitad rád podporuje mladé publishery, které mají zájem o růst a osobní rozvoj.

Seznamení s námi otevírá nové možnosti vydělávní kdekolik, jakkolik a kolikkoliv. A na Summitu rádá o tom s vámi popovídá.

FIREMNÍ PŘÍBĚH A TRENDY V  BYZNYSE S NÁMI V ROCE 2018 SDÍLELI.

MOTOTECHNA
trendy-business-mototechna-aaa-auto-kast

Mototechna působila od začátku 50. let 20. století jako československý státní podnik (celý název Mototechna, národní podnik), který se zabýval především maloobchodním prodejem osobních automobilů, motocyklů a prodejem a distribucí náhradních dílů. V roce 1992 došlo k privatizaci Mototechny a slovo Mototechna se objevilo v názvech mnoha soukromých firem. V roce 2012 značku Mototechna převzala společnost Mototechna Group a.s., která se zabývá prodejem nových i ojetých vozidel, nabídkou služeb autoservisu a prodejem autodoplňků.

trendy-business-mototechna-aaa-auto-kast
PRIM
45355458_352087718876175_869511877057576

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM.
Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Historie slavných hodinek PRIM, které se nesmazatelně zapsaly do života milionů lidí, se začala odvíjet rokem 1949, kdy byla v Novém Městě nad Metují slavnostně otevřena pobočka libereckého podniku Chronotechna.

img22.jpg
UOL
logo_cs.png

Společnost UOL je na trhu od roku 2005 v Praze s jasnou vizí změnit dosavadní způsob zpracování účetních služeb, vytvořit tak nový trh a stát se na tomto novém trhu klíčovým hráčem.

 

Téměř všichni klienti využívají pravidelné svozy dokladů k zaúčtování. Kurýr UOL si podle potřeby obvykle jednou za týden vyzvedne doklady k zaúčtování přímo v provozně klienta. Přesto již 30% klientů posílá doklady k zaúčtování elektronicky a tento podíl se stále zvyšuje.

45074577_899263923796478_512556911011299
CAPEXUS
image-0-100-fit-9816.png

Během 8 let na trhu jsme navrhli a realizovali kanceláře na klíč pro více než 400 firem, od velkých korporací po mladé dynamické startupy. Tým čítající více než 70 specialistů
na architekturu, realizaci, projektové řízení
a expertizu v oblasti pracovního prostředí
se o vaše nové kanceláře postará v Praze
a v Bratislavě. Naše projekty pomáhají firmám růst – rychle, bez narušení jejich dennodenního provozu a s ohledem na všechny zaměstnance.

45353125_482047948951826_604146227887053